Матрац View larger

10 906,00 ₴

10 906,00 ₴ per 10906.00

Матрац DELTA

Новий

ЕММ


B B

Характеристики

Опис

Data sheet

Висота 28
Ширина , 80 , 90 , 120 , 140 , 150 , 160 , 180
Виробник Sleep & Fly
Ширина спального місця 180см
Довжина спального місця 200см

Опис

Наповнення матраца:
1. Чохол Біо Коттон
2. Іноваційна піна Carbon Foam

3. Термовойлик Eco Felt

4. Пружина система IO Spring Double
5. Іноваційна піна Carbon Foam
6.Чохол Біо Коттон

   Рекомендоване навантаження 150 кг на 1 сп. місце


    МАТЕРІАЛИ:
Чохол Біо Коттон - завдяки особливій структурі волокон матеріалу Біо Коттон, чохол матраца забезпечує водну і повітряну регуляцію, та створення оптимального мікроклімату, що особливо важливо для сну у літній час. Крім того, чохол Біо Коттон відрізняється наступними властивостями:
 - добре поглинає вологу;
 - витримує високі навантаження;
 - дозволяє шкірі "дихати";
 - не електрезується.
Піна Carbon Foam - це високоеластичний матеріал, який, завдяки своїй пористій структурі, активно дихає та відводить вологу. Піна Carbon Foam створена для найкращої ортопедичної підтримки вашого хребта і при цьому вона є екологічно чистою, оскільки не виділяє шкідливих речовин.
Eco Felt - застосовується в матраці для ізоляції пружиного блоку від мягких настилів, а також для підвищення еластичності і пружності матрацу. Органічний матеріал Eco Felt - воготовляється з вовняних і бавовняних ниток, а значить даний матеріал 100% натуральний.
Пружини IQ Spring Double - сучасний та нестандартний підхід до здорового сну, що отримав широке поширення на європейському ринку товарів для сну. Пружинна система складається з двох рівнів, функціональні властивості яких ключовим чином відрізняються. Задача першого рівня - здійснювати ортопедичну підтримку в залежності від фізіологічних властивостей будови тіла людини. Другий рівень слугує у якості базової підтримки конструкції, а також робить матрац стійким до високих навантажень.

Подібні товари

Підібрані товари з тієї ж категорії