Матрац View larger

6 904,00 ₴

6 904,00 ₴ per 6904.00

Матрац EXTRA LATEX

Новий

ЕММ


B B

Характеристики

Опис

Data sheet

Висота 21
Ширина , 80 , 90 , 120 , 140 , 150 , 160 , 180
Склад Кокосовий шар , Перфорований латекс ,Пружинниий блок — Незалежний Pocket Spring
Виробник Sleep & Fly
Ширина спального місця 90см
Довжина спального місця 200см

Опис

Наповнення матраца:
1. Чохол - тканина жаккард, змікрофіброю підвищеної міцності
2. Вовна

3. Перфорований латекс
4. Кокос PoliTex

5. Пружина система Pocket Spring скріплена по периметру рамкою із прокатної сталі
6. Кокос PoliTex
7.Перфорований латекс
8. Бавовна
9. Чехол тканина жакард змікрофіброю підвищеної міцності

   Рекомендоване навантаження 130 кг на 1 сп. місце

Матеріали:
Тканина  жаккард - чохол, який зроблений із бельгійської дихаючої тканини жаккард, що володіє цілим рядом корисних характеристик та практичністю. Тканина має складне переплетення та дуже міцна, але в той же час має приємні тактильні властивості. Чохол із такої тканини практичний у догляді, чудово пропускає повітря, гіпоалергенний і дуже стійкий до затирання. Чохол матраца, прошитий клімаволокном особливої структури, яке завдяки вмісту високоеластичних кліматичних волокон, регулює термобаланс, стабілізуючи перепади температури під час сну. Такий чохол безперечно створить комфорт і сприятливий температурний режим для сну в будь-який час року.
«Pocket Spring» - блок незалежних пружин, які забезпечують ортопедичні та анатомічні властивості матрацу. В такій конструкції кожна пружина, заздалегідь стиснута на 20%, поміщається в окремий текстильний мішечок, який потім з'єднується з іншими мішечками. Завдяки даній технології кожна пружина в блоці працює незалежно від сусідніх, завдяки чому досягається висока точкова еластичність матраца і правильний розподіл навантаження. В результаті матрац анатомічно ідеально повторює контури тіла, Ваші м'язи розслабляються, і людина відчуває найвищу ступінь особистого комфорту.
Єврокаркас по периметру матраца - каркас з пінополіуретану, який встановлений по периметру пружинного блоку, що робить матрац жорсткішим по периметру, попереджає деформацію країв, дозволяє підтримувати правильну форму матраца і збільшує термін його експлуатації.
Кокосова койра - це натуральний матеріал, отриманий із горіха кокосової пальми. Основними перевагами кокосу є: не піддається гниттю, на довгі роки зберігає пружність і жорсткість, гіпоалергенний. Зазвичай кокос в складі матраца використовується як жорсткий і пружний прошарок, що захищає м'які слої матраца та подовжує строк служби матраца.

Подібні товари

Підібрані товари з тієї ж категорії